Change language
Zmień język

BLOGSklep internetowy – czy warto go założyć?

Dzięki możliwościom oferowanym przez łatwą dostępność do internetu założenie własnej działalności gospodarczej nie jest dzisiaj niczym skomplikowanym. Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie sklepu internetowego, w którym proponowaliby klientom np. własnoręcznie wykonaną biżuterię, ubrania, książki czy akcesoria elektroniczne…

Czytaj więcej...

Rola informatyki w zarządzaniu firmą

Informatyka to obecnie niezwykle szeroki obszar wpływający na niemalże każdą branżę. Jeszcze niedawno mówiło się o rewolucji informacyjnej, której konsekwencją było wprowadzenie komputerów do większości zawodów. Siłą rzeczy nowe rozwiązania technologiczne pociągnęły za sobą konieczność znalezienia analogicznych rozwiązań…

Czytaj więcej...

Zalety oprogramowania do kontroli czasu pracy

Zainstalowanie nowoczesnego systemu oprogramowania w miejscu pracy to świetna inwestycja. Jej poprawne funkcjonowanie może skutkować zwiększeniem wydajności pracowników. Kontrola poprzez elektroniczny system jest znacznym ułatwieniem dla pracodawców. Ponadto, program zajmuje się nie tylko automatycznym rozliczaniem przepracowanych godzin.

Czytaj więcej...

Zalety korzystania z erp

Nowoczesna technologia to najlepsze wsparcie w zarządzaniu. Mimo to, dużo firm odkłada na nieokreślone „później” decyzję o skorzystaniu ze wsparcia informatycznego. To zupełnie niepotrzebne. Jego sprawne działanie może przyczynić się do lepszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Sprawne funkcjonowanie sklepu internetowego

Większość osób, które dokonywały zakupów przez internet zetknęły się z sytuacją, kiedy źle zaprojektowane funkcje sklepu zniechęcały do nabycia produktów. Bardzo często dzieje się to na etapie finalizacji transakcji, kiedy w koszyku znajdują się już wybrane rzeczy, ale np. formularz uzupełniania danych nie jest dostosowany do urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Czytaj więcej...

Prowadzenie biznesu online

Własny sklep internetowy to często pierwszy pomysł początkujących przedsiębiorców. Do jego rozpoczęcia nie potrzeba ani zakładania własnej działalności ani wynajmowania przestrzeni magazynowej. Jednak w miarę napływu klientów i rozwoju oferty, zarządzanie takim biznesem może być coraz trudniejsze.

Czytaj więcej...

Projekt sklepu internetowego

Dynamiczny rozwój branży e-commerce w Polsce oznacza także większą konkurencyjność. Sklepy prowadzące w Internecie sprzedaż, muszą troszczyć się o klientów na wiele różnych sposobów. Podstawowym z nich jest zapewnienie funkcjonalnej i estetycznej platformy zakupowej. Warto jednak nie poprzestać tylko na tym.

Czytaj więcej...

Projektowanie aplikacji mobilnych

Najwięcej użytkowników przeglądarek internetowych korzysta z nich za pośrednictwem smartfona. Ilość osób posiadających to urządzenie cały czas się zwiększa, co daje perspektywy działania na przyszłość. Aby jak najwięcej użytkowników chciało oglądać stronę czy aplikację na wyświetlaczu swojego smartfona, musi być ona przyjemna dla oka i intuicyjna w obsłudze.

Czytaj więcej...

Dobra aplikacja mobilna

Choć specjaliści nie są zgodni co do tego, czy czeka nas całkowita rezygnacja z komputerów, jedno jest pewne: użytkownicy urządzeń mobilnych to najsilniejsza liczbowo grupa użytkowników Internetu. Większość z nich korzysta ze smartfona, najrzadziej sięgają po tablet.

Czytaj więcej...

Czynności wykonywane przez system helpdesk

Duże i średnie firmy chętnie korzystają z systemu, który pozwala na skrócenie czasu wielu procesów. Mogą być one związane z przepływem informacji wynikających ze złożonych przez klientów reklamacji czy zgłoszeń. Oprogramowanie helpdesk jest pewnego rodzaju strażnikiem, który chroni przed eskalacją wielu problemów.

Czytaj więcej...

Oceń nas