Change language
Zmień język
Produkty
Czas pracy

Czas pracy

Program do obliczania czasu pracyProgram do ewidencji czasu pracy działa w oparciu o odbicia kart czy breloków RFID. Aplikacja generuje raporty wejść i wyjść oraz oblicza przepracowany czas. System umożliwia rejestrowanie nieprawidłowych godzin wejść oraz raportowanie spóźnień lub nadgodzin, co ułatwia prowadzenie kontroli nad czasem pracy pracowników. Jednocześnie intuicyjny interfejs zapewnia łatwość i wygodę obsługi oprogramowania.
Proponowany program do obliczania czasu pracy może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu w łatwy sposób usprawnisz jej działanie. Rzetelna ewidencja pracowników oraz dokładne obliczanie czasu pracy pozwolą Ci sprawować stały nadzór i maksymalnie zoptymalizować czas pracy w firmie.
Program do ewidencji czasu pracy sprawdza się zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i dużych firmach. Szczególnie jest jednak pomocny w dużych zakładach, w których praca odbywa się w trybie kilkuzmianowym lub w przypadku, kiedy pracownicy wykonują bardzo wiele zadań w ciągu dnia, a my chcemy mieć kontrolę nad czasem ich realizacji. Odpowiednio stworzony program do odliczania czasu pracy odciąży dział kadr oraz inne osoby, sprawujące nadzór nad grupą pracowników. Może również stanowić narzędzie do motywowania zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników.


Najważniejsze cechy i właściwości programu czas pracy:

Zachęcamy do wypróbowania dema. Istnieje także możliwość instalacji dedykowanych oraz spersonalizowanych pod indywidualne oczekiwania klienta. W razie pytań prosimy o kontakt.
Zobacz jak wygląda Czas Pracy

Jesteś zainteresowany?

Kontakt  Demo
Faktury Magazyn BOK Dokumenty Elektroniczne Exergy ERP Biurokrata Sklep internetowy Czas pray Statystyki
Zachęcamy do pobrania naszej broszurki.

Demo
Zadzwoń:

570 002 180lub Napisz
Oceń nas