Change language
Zmień język
Usługi

Tworzenie aplikacji mobilnych, sklepów internetowych oraz oprogramowania

Exergy Group oferuje Państwu szeroki wybór usług z zakresu IT i programowania. Wykonujemy aplikacje mobilne na zamówienie, mogące usprawnić wiele procesów w firmie. Proponujemy tworzenie aplikacji mobilnych, łatwych w obsłudze i funkcjonalnych. Tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych również stanowi istotny obszar działalności Exergy Group. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że zarówno projektowanie aplikacji mobilnych, jak i tworzenie sklepów internetowych realizujemy z dbałością o każdy szczegół, dostosowując nasze produkty do aktualnych potrzeb klienta. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie, dzięki któremu łatwiej będzie zarządzać poszczególnymi działami w firmie. Realizujemy projektowanie sklepów internetowych, korzystając z najnowszych technologii i umożliwiamy klientom efektywne działanie. Z nami budowa sklepu internetowego czy tworzenie dedykowanego oprogramowania dla Twojej firmy - to żaden problem! Jeśli chodzi o projektowanie aplikacji lub tworzenie sklepu internetowego cennik zawsze ustalany jest indywidualnie.

Aplikacje internetoweProjektujemy oraz budujemy aplikacje internetowe i systemy na specjalne zamówienie klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasze aplikacje są zawsze idealnie dostosowane do Państwa wymagań. Tworzymy sklepy internetowe o bogatej funkcjonalności, serwisy z ogłoszeniami, systemy zarządzania ERP i CRM oraz inne dedykowane aplikacje internetowe na Państwa zamówienie. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Gwarantujemy projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych oraz aplikacji spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów


Strony internetoweTworzymy oryginalne strony internetowe z dedykowaną specjalnie dla Państwa grafiką. Budowane przez nas strony zawsze oparte są na najnowszych dostępnych technologiach internetowych. Gwarantujemy, że tworzone przez nas strony internetowe będą się efektownie prezentować zarówno na komputerach stacjonarnych jak również na urządzeniach mobilnych. Na Państwa życzenie strony które wykonujemy wspieramy systemami zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na szybką, prostą i samodzielną edycję treści.


Aplikacje okienkoweProdukujemy także aplikacje okienkowe na zamówienie, uruchamiane na komputerach PC z systemem Windows lub Linux. Przykładowe aplikacje stworzone dla naszych klientów to programy fakturujące, magazynowe czy programy wspomagające zarządzanie czasem pracy pracowników.


Aplikacje mobilneTworzymy aplikacje mobilne na zamówienie Klienta, dostosowane do specyfiki firmy oraz indywidualnych wymagań. Naszą specjalnością jest tworzenie aplikacji mobilnych na systemy: Android (telefony i tablety) oraz iOS (iPhone, iPad). Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami rynku aplikacji mobilnych. Nasza firma tworząca aplikacje mobilne pomaga zrozumieć problematykę różnego rodzaju urządzeń i systemów, doradzając najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb. U nas tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne zawsze oparte jest o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta.


Serwisowe usługi informatyczneZapewniamy wsparcie techniczne dla klientów, wychodzące poza zakres obsługi technicznej naszych aplikacji. Zajmujemy się obsługą sprzętu, na którym działa nasze oprogramowania, takiego jak: komputerowy sprzęt biurowy i przemysłowy oraz sieci komputerowe na terenie biur oraz zakładów kontrahentów.


Grafika komputerowaNiejednokrotnie w trakcie procesu wytwarzania stron oraz aplikacji okienkowych i internetowych zachodzi potrzeba wykorzystania elementów graficznych. Nasi graficy, pracujący nad projektami graficznymi, wymaganymi do wytworzenia zamawianego oprogramowania, specjalizują się w grafice cyfrowej na użytek naszych aplikacji oraz stron internetowych.


Integracja systemów informatycznychSkomplikowane systemy IT składają się z wielu komponentów (aplikacji), które komunikują się ze sobą aby osiągnąć wspólny cel. Realizując projekty dla naszych klientów integrujemy ze sobą technologie informatyczne, różne pod względem języków programowania, architektury, systemów operacyjnych czy sprzętu, na którym aplikacje są uruchomione.


Outsourcing ITProwadzimy projekty programistyczne, w których grupa programistów pracuje nad zindywidualizowanym projektem klienta w całym cyklu wytwarzania oprogramowania: od wstępnej analizy wymagań oraz projektu, aż po wdrożenie ukończonego systemu oraz późniejszą nad nim opiekę.


Interfejsy programistyczne APIImplementujemy interfejsy programistyczne, które działają jako komponenty w aplikacjach kontrahentów. W aplikacjach typu SOA najczęściej wykorzystujemy interfejsy SOAP via WebService, budujemy także biblioteki DLL oraz JAR, w zależności od potrzeb.


HostingZapewniamy usługi hostingowe dla wykonanych przez nas aplikacji, serwisów, poczty czy też baz danych. Skala usługi jest dostosowana do wymagań klienta: w przypadku małych aplikacji zalecamy hosting współdzielony natomiast w przypadku większych - wirtualizowany lub dedykowany. Pomagamy podjąć klientowi decyzję w oparciu o szczegółową specyfikację projektu.
Oceń nas