Change language
Zmień język
Kariera

Przedstawiciel handlowy/handlowiec

Miejsce: Zielona Góra i okolice

Opis stanowiska:

W związku z decyzją poszerzenia działalności w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko handlowca, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów i organizacją działań handlowych firmy.

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego
CV oraz listu motywacyjnego na adres:

prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami.

Programista/Tester C#.NET

Miejsce: Zielona Góra

Programista/Tester C#.NET będzie odpowiedzialny za implementacje nowej funkcjonalności oraz testowanie oprogramowania.

Wymagania:

Oferujemy:

Oceń nas